Pro držitele karty Multisport je zdarma vstup pouze na 1 skupinovou lekci denně. Další lekce jsou zpoplatněné 100,- Kč.

 

Owner of a Multisport card first group class only free of charge every day. All the other CZK 100.

Jak se mohu zaregistrovat?

Po kliknutí na "Registrace"na hlavní stránce se vám otevře registrační formulář. Je nutné vyplnit ty, které jsou označené červeně.  Po odeslání vyplněného formuláře vám přijde na uvedenou emailovou adresu email, kde naleznete přihlašovací údaje včetně dočasného heslo. Po prvním přihlášení se Vám znovu otevře registrační formulář, kde můžete překontrolovat uvedená data a změnit své heslo.

Kde zjistím číslo členské karty?

Číslo členské karty Vám na požádání sdělí recepce Vašeho klubu:

- Health Club - info@worldclass.cz
- Wenceslas- wcfc@worldclass.cz

Mohu své údaje později upravit?

 Ano. Po přihlášení naleznete v pravá horní části odkaz "Změna údajů". Po kliknutí na tento odkaz, můžete editovat podrobnosti svého profilu.

Mohu změnit svůj registrační email?

 Registrační email není možné změnit. Slouží jako hlavní identifikátor uživatele.

Zapomněl jsem heslo, co mám dělat?

 Klikněte na odkaz "Zapomenuté heslo?" v pravé horní části stránky. Poté zadejte Váš registrační email a vyčkejte, až Vám systém automaticky odešle zprávu na tento email. V obdrženém emailu naleznete odkaz, který Vám umožní zadat heslo nové.

Jak dlouho dopředu si mohu rezervovat lekci?

 V současné době lze rezervovat na lekci 48 hodin před začátkem konkrétní lekce.

Jak dlouho před lekcí se musím dostavit?

Rezervaci je nutné vyzvednout nejpozději 5 minut před zahájením lekce. V opačném případě rezervace propadá a místo je uvolněno náhradníkovi.

Do kdy mohu zrušit svou rezervaci?

 Rezervaci lze beztrestně zrušit nejméně 4 hodiny před jejím začátkem a to ohlášením z lekce v rezervačním systému. Pokud se odhlásíte méně než 4 hodiny před začátkem lekce, jste penalizován polovičním nepříchodem. V případě, že se odhlásíte 5 minut a méně, nebo svou rezervaci nezrušíte vůbec a na lekci se nedostavíte, je Vám započítám nepříchod.

Co se stane pokud se nedostavím na lekci?

 Pokud se na lekci nedostavíte a nepřítomnost neomluvíte, bude Vám připočten nepříchod. Pokud se nedostavíte na 2 lekce během 90 dní, je Váš účet zablokován na 14 dní. Po tuto dobu se nemůžete na lekce přihlašovat a ani se jich účastnit.

Jak poznám, že jsem se z náhradníka posunul na účastníka lekce?

 Jako řádný účastník máte rezervaci podbarvenou zeleně, jako náhradník oranžově. Po posunu obdržíte také email a SMS s informací, že jste se stali řádně přihlášenými na lekci. Pokud upozornění neobdržíte, zkontrolujte si prosím, zda máte správně nastaveny kontaktní údaje.

Účastník Náhradník
(Účastník) (Náhradník)

Mám kartu Multisport, co mám dělat?

 S touto kartou k Vám v rezervačním systému přistupujeme jako k řádnému členovi a můžete tak využívat všech výhod. Vstup je možný na Václavské náměstí bez omezení, do World Class Health Academy (ulice V Celnici) je ve všední dny vstup pouze do 16 hodin a o víkendech také neomezeně. Pokud máte zájem o skupinové lekce, zaregistrujte se a můžete si vybrané lekce rezervovat. 

Mám kartičku Guest pass, či Week pass. Co s tím mohu dělat?

 Jedná se o časově omezené plnohodnotné členství. Proto neváhejte a přijďte si k nám zacvičit. Pokud máte zájem o skupinové lekce, registrujte se a přihlašte se na Vámi vybranou lekci. Kartičky platí do obou klubů bez omezení.